Show Buttons
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Share On Linkdin
Share On Pinterest
Hide Buttons

Öğrencilerden

 IMG_4146

Elif Şenel – Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi (Burslu) – 2015

Lise son sınıfa kadar üslü sayıları dahi bilmeden geldim. Hiçbir zaman “çalışkan” bir öğrenci olmadım Mehmet hocayla tanışana kadar. Matematiği ve geometriyi hiç sevmezdim ama bir yıl boyunca çok disiplinli ve düzenli bir şekilde bana bu dersleri öğretip çalıştırdı. Konuları anlayacağım şekilde anlattı her zaman. Her şeyden öte artık bir çalışma düzenim var. Aynı zamanda çok tatlı bir insandır kendisi :).

 IMG_4145

Burak Özmen – Özyeğin Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (Burslu) – 2014

Mehmet hocayı herkese tavsiye ederim 1.5 sene boyunca onunla çok güzel vakit geçirdik iyi bir hoca ve abi kazandım hala sohbetimiz devam ediyor sicakkanliliginin ve arkadaş tavrını yani sıra derslerde de çok ciddi ve güzel çalışmalar yaptık mesela 11de ilk dönem 1 olan geometrim onunla derse başlayınca karneme 4 geldi LYS ygs doneminde de sıkılmadan çalışmalar yaptık tatlı sert haliyle hem iyi bir hoca hem abi oldu herkese karar sizin

Yiğit Erdoğan

Eskiden matematigi iyi olmayan, tum okul derslerde spor yuzunden uyuyan (profosyenelde futbol oynuyordum) tembel bir ogrenciydim, bir gun antreman sonrasi eve yorgun argin gelmisken salonda annemin yaninda gordum mehmet hocami ve ilk defa oyle tanistim kendisiyle. Ilk basta her ne kadar ders yapmak istemediysem de, sonradan gercekten kendisinin ogretme azmiyle dolu cok hirsli ve basarili bir matematik ogretmeni oldugunu anladim. Ardindan bir sene boyunca amerikaya gittim, koskoca bir seneyi matematiksiz bitirdim, geri donunce ilk is mehmet hocamla calismaya basladik, suanda kendi sinif duzeyimdeki cogu kisiden cok cok daha iyi yapiyorum, bunun tek sebebi ise mehmet hocamin olmasi. Kendisi verdigi tiyolar, basit ve akilda kalici yontemler, sikmayan ve verimli tekrara vesile olan odevlerle bana cok seviye atlatti, o olmasaydi nolurdu bilmiyorum. Denk geldigim en iyi matematik ogretmeni :)

Aysenur Özbek

En güzel ve öz anlatımıyla, anlaşılmamasını imkansız kılan tanıştığım en iyi matematik hocasıdır kendisi. Zamanında bu dersle çok cebelleşmiş biri olarak, Mehmet hoca sayesinde aslında yapabileceğimi anladım. Gösterdiği pratik yöntemler ve planlı ders işleyişini de belirtmeden olmaz.

Ezgisu Göylüsün

Öncelikle iyi ki matematik dersini Mehmet hoca ile başlamışım. Matematiği konusuna göre severim o konuyu anlamışsam çok severim zevkli de gelir. Mehmet hoca ya teşekkür ederim burdan:) 2011 yolunda benim ağabeyime ders veriyordu onu üniversiteye hazırlıyordu. Sonra yollar geçti 2014 yılında Mehmet hoca dan özel ders almaya başladım. Hala da Mehmet Sever’den özel ders alıyorum. Her geçen gün matematiğimi ilerletip daha iyi bir şekilde biçimleniyor. İyi ki de başlamışım diyorum

gameover2799

Mehmet hocam ikizlerime 3 aydır matematik dersi vermekte, kısa zaman içinde çok yol aldık. Çocuklarım matematiği sevmeye başladılar. 1,5 saatte çok soru çözüyorlar. Dersler çok verimli geçiyor, notları yükseldi

Berkcan Hançer

Lise boyunca kendisinden ders aldım, bu sene üniversiteyi bitiriyorum. Her konuyu çok temiz ve anlaşılır şekilde anlatır. Okulda 8 saatte anlamadığınız konuyu yarım saatte çözersiniz. Sayesinde sağlam bir matematik temelim oluştu ve üniversitede bile sıkıntı çekmedim. Çok teşekkür ederim Mehmet hocam :)

Zeynep Mina Aksit

Mehmet hocayla bu sene tanistim ve gercekten cok iyi anlatiyor her seyin en kolay yolunu ogretiyor ve zor konular bile cok kolaylasiyor. Cok tesekkurler Mehmet hocam:)

Önemlideğil

8.sınıftan beri Mehmet hocamızdan ders alıyorum. Onun sayesinde matematiği daha iyi anlamaya başladım.